Home / Actueel

Actueel

Vanish Lube – Lubrikant, který opět zmizí

Vanish Lube – Lubrikant, který opět zmizí

Vanish Lube je speciálně vyvinuté mazivo pro montáž a demontáž pryžových dílů. Produkt je ideální pro montáž pneumatik na ráfky pneumatik traktorů, pneumatik vysokozdvižných vozíků, pneumatik motocyklů a pneumatik nákladních automobilů.

PremRepair ME nyní k dispozici také v bílé barvě

PremRepair ME nyní k dispozici také v bílé barvě

PremRepair ME je velmi pevný a vysoce kvalitní 2složkový opravný produkt s některými jedinečnými vlastnostmi. Protože PremRepair ME je nyní k dispozici také v bílé barvě, je vhodný i pro aplikace, kde je požadována světlá a/nebo bílá barva.

UniWipes LV a HV

UniWipes LV a HV

Loni v létě jsme představili 2 vysoce kvalitní utěrky, které nahradily naši předchozí řadu čisticích utěrek. Naším cílem při tomto představení je uspokojit většinu poptávky na trhu. Můžeme hrdě prohlásit; uspěli jsme!

IsoCoat & TopFiller přidán do řady

IsoCoat & TopFiller přidán do řady

PremTech přidává do sortimentu další 2 krásné produkty. IsoCoat a TopFiller jsou ideálními partnery pro dodávku, ale mohou také podat pomocnou ruku při drobných opravách.

PremTech v novém kabátě

PremTech v novém kabátě

PremTech před několika lety získal řadu nových akcionářů. Od té doby se v zákulisí udála spousta tvrdé práce. Kvalita organizace, kvalita produktů a image společnosti a produktů. V uplynulém roce jsme pracovali na přípravě naší nové podoby. Nyní je čas ukázat to vnějšímu světu.

Suroviny a nedostatek

Suroviny a nedostatek

Pandemie koróny způsobila celosvětový velký nedostatek surovin. Růst cen je enormní a nedodělky se v tuto chvíli jen zvyšují. Na vrcholu pandemie bylo mnoho továren uzavřeno nebo provozováno na minimální kapacitu a ukázalo se, že rozšíření na staré úrovně a distribuce trvá déle, než se původně očekávalo.

Úvod FreeLease 45 velmi úspěšný!

Úvod FreeLease 45 velmi úspěšný!

26. února tohoto roku jsme představili náš FreeLease 45: mazivo s efektem studeného šoku až do -45 ºC. Extrémní ochlazení vytváří mikrotrhliny v rezavém spoji, takže se zaseknutý, rezavý spoj uvolní. Další velkou výhodou je transparentní barva, takže výrobek opticky neznečišťuje životní prostředí (karavany nebo interiér vaší lodi či auta).

Rozsah rozšířen o vysoce kvalitní maskovací pásky

Rozsah rozšířen o vysoce kvalitní maskovací pásky

Začátkem roku 2021 byl náš sortiment rozšířen o 3 vysoce kvalitní maskovací pásky. V mnoha procesech, ve kterých se naše produkty používají, jsou sousední materiály chráněny před nežádoucí kontaminací. Viděli jsme, že naši zákazníci používají všechny produkty PremTech, jak systémy často předepisují, ale že maskovací pásky v našem sortimentu chyběly.