Utěsněte prostup střechou naším
Těsnění a lepidlo

Poškození vichřicí může někdy způsobit nepříjemné netěsnosti na střeše. Takové netěsnosti se často projeví během silných dešťových přeháněk nebo v zimních podmínkách. Aby bylo možné těmto netěsnostem zabránit a dokonce jim zabránit, je nezbytné utěsnit prostup střechou. Abychom vám pomohli s opravami a údržbou, je naše Seal & Glue, jednosložkový lepicí tmel, ideálním řešením.

Utěsnění dodávky střechy

Jednosložkový tmel Seal & Glue

Všestrannost naší stavebnice spočívá v tom, že ji můžete aplikovat na různé materiály, jako je bitumen, střešní lepenka, kov, dřevo, kámen, sádra a další. Zůstává pružná a má vysokou konečnou pevnost, dokonce i na vlhkém povrchu.

Nepostradatelný článek pro vážné úniky
V případě větších netěsností Těsnění a lepidlo absolutní nutnost. Tato varianta na bázi MS Polymeru má pevnost v tahu minimálně 2,20 N/mm² a pružnost 400 %. Tyto vlastnosti v kombinaci s jeho dobrou přilnavostí k nejběžnějším materiálům používaným na střechách dělají ze Seal & Glue nejlepší volbu v běžných a obtížných situacích.

Ke snadnému nanášení těsnění a lepidla používáme Sealer Gun. Tato těsnící pistole je ideální jak pro Seal & Glue, tak pro Seal & Glue Strong.

Závěr.

Správné utěsnění střešního prostupu je zásadní pro zamezení zatékání. Nezbytné je také použití lepidla, které je vhodné pro použití na většinu materiálů používaných na střechách. S naším těsněním a lepidlem máte produkt, který je vhodný pro různé povrchy. Pokud chcete otevřenou těsnící pistoli, je nejlepší použít naši Bonding Gun, ale pokud dáváte přednost uzavřenému aplikátoru, můžete použít náš Seal Gun vsadit. Pokud chcete více pohodlí a chcete těsnění a lepidlo snadno zpracovat, pak máme nejlepší řešení s Sealer Gun Special.