Ceramic Grease EP

keramické mazivo

  • Chrání proti korozi
  • Neobsahuje žádné kovové částice
  • Vysoká teplotní odolnost
  • Odolnost vůči vysokému tlaku

Keramické mazivo odolné vůči vysokému tlaku a teplotě? Tento produkt jsme vyvinuli ve formě Ceramic Grease EP. Ceramic Grease EP je vysoce kvalitní, univerzálně použitelná proti zadření a montážní pasta, která má velmi vysokou tlakovou odolnost. Protože je toto keramické mazivo obohaceno o keramické částice, má velmi dobré mazací vlastnosti.

Keramické mazivo s bezprecedentní odolností vůči vysokým teplotám

Ceramic Grease EP chrání před korozí a má vlastnosti vytěsňující vodu. Díky svému jedinečnému složení udržuje Ceramic Grease EP závitové spoje normální i po dlouhodobém vystavení teplu a atmosférickým vlivům. Další unikátní vlastností tohoto produktu je jeho teplotní odolnost. Odolnost vůči trvalému zatížení je mezi -20°C až +140°C a špičková teplotní odolnost není nižší než +1200°C.

Odmastěte podklad

Než začnete nanášet keramický tuk na požadovaný povrch, je důležité povrch dobře odmastit. PremTech k tomu vyvinul dva dokonalé produkty. The Čistič dílů je rychlý a výkonný odmašťovač, který lze použít, když je požadována rychlost. To by mohlo zahrnovat situace zahrnující například brzdění vozidla. Dalším dobrým odmašťovačem je UniSolve sprej. Tento odmašťovač se nejlépe používá, když je požadována delší doba kontaktu nebo při práci s citlivějšími povrchy. Doporučujeme vždy předem otestovat citlivé povrchy!

Číslo položky: 800546
Barva: Bílá | Baleno po 12 | Obsah: 500 ml