Domů / Kimband, ale jen o trochu lepší!

Kimband, ale jen o trochu lepší!

Kim kapela je jedním z nejstarších materiálů používaných ve stavebnictví. Výrobek se používá jako přídavný zámek na dveře ve vlhkých prostorách, jako jsou koupelny. Aplikovaná páska může jistě nabídnout řešení, když švy tmelu selžou například kvůli špatné aplikaci. Kimband se také používá na napojení suterénních podlah na svislé zdivo.

 

Systém přikládání kimbandu funguje následovně. Začnete nanesením pasty na místa, kde je umístěn podbradník. Po umístění se podbradník vtlačí do pasty. Poté se přes stoku nanese další vrstva pasty. Po dokončení těchto kroků bylo vytvořeno optické těsnění. Tato forma těsnění je však natolik citlivá na chyby (pomyslete na záhyby v pásu), že neexistuje žádná záruka. Také jsou utěsněny pouze rohy, takže voda, která stéká podél pneumatiky, může stále způsobit poškození.

 

Vodotěsný systém

Z výše popsaných důvodů společnost PremTech vyvinula systém, který vám nabízí nejen mnohem větší bezpečnost. Aplikace je také podstatně jednodušší. Tento systém jsme nazvali PremTech WaterTight System. Chcete tedy také zažít bezpečnost a jednoduchost WaterTight System společnosti PremTech? Pak nás rychle kontaktujte. Náš tým poradců má celostátní pokrytí a je vždy velmi ochotný osobně vysvětlit výhody tohoto systému a/nebo vám předvést přímo na místě!

 

Komponenty tohoto systému jsou Těsnění a lepidlo pro utěsnění švů v rozích a Spray těsnění pro realizaci skutečného těsnění.