Silný pěnový čistič
čistí téměř všechny povrchy

Multifunkční aplikace

Asi to poznáváte? Musíte vyčistit zevnitř i zvenku různá skleněná a plexisklová okna (karavany a karavany, nákladní auta, úklidová vozidla atd.). Chcete také vyčistit textilie například karavanů a karavanů nebo čalounění vašeho vozového parku. Pravidelné čištění vyžaduje také palubní deska, plastové schůdky a další plastové části vašich strojů a nářadí.

pěnový čistič univerzální pěnový čistič

Jeden čistič pro všechny

Na poličce máte mnoho různých druhů čisticích prostředků. Ve skutečnosti však dáváte přednost tomu, abyste měli ve své dílně jeden čistič, který lze použít na mnoho různých povrchů. Pak si vyberte náš výkonný pěnový čistič, the Univerzální pěnový čistič 600 ml.

Výkonné čištění

Od této chvíle budete potřebovat pouze jeden přípravek na čištění různých typů skvrn. Mohou to být skvrny od nikotinu, mastnoty a nečistot na různých površích jako je plexi, plastová okna v karavanech a plasty, jako jsou podběhy kol nákladních automobilů. Náš univerzální pěnový čistič 600 ml je výkonný pěnový čistič, který lze použít na různé látky a potahové materiály, jako je plast, kůže, nebe, koberce atd. Čistí také sklo bez šmouh.

Přátelský k životnímu prostředí

Pěnový čistič je šetrnější k životnímu prostředí, protože neobsahuje silikon. Základem je voda, rozpouštědla a povrchově aktivní látky. Zanechává také neuvěřitelně svěží citrusovou vůni, kterou každý prožívá jako příjemnou.

Snadné použití

Pěnový čistič se snadno používá. Držte plechovku přibližně 20 cm od předmětu nebo povrchů, které chcete vyčistit. Vznikne bílá pěnová vrstva, kterou necháte pár sekund působit. Tam, kde se nachází špína, bude pěna fungovat; Zde se tvoří tzv. bublinky. Poté oblast osušte naším Čisticí ručníky PQ (Červené). Výsledkem budete ohromeni.

Včetně aplikace v sektoru mobility

All Purpose Foam Cleaner 600 ml lze použít v různých odvětvích, ale určitě také v oblasti mobility. Vzpomeňte si na sektor obytných vozů a karavanů, nákladních a osobních automobilů. Rádi byste mohli snadno a rychle čistit jak interiér, tak částečně i exteriér.

Závěr

Budete ohromeni mnoha aplikacemi a pohodlím našich Univerzální pěnový čistič 600 ml. Tento výrobek by neměl chybět ve vaší dílně. Poskytuje komplexní řešení pro širokou škálu úklidových potřeb. Vyberte si pohodlí, efektivitu a lesklý výsledek s naším výkonným pěnovým čističem.