Domů / Vzduchotěsná budova s ​​PremTech

Vzduchotěsná budova s ​​PremTech

Vzduchotěsná konstrukce se stává stále důležitějším tématem ve stavebnictví a bude i v následujících letech hojně využívána v mnoha stavebních projektech. Když se mluví o vzduchotěsné konstrukci, obvykle se to týká co největšího omezení energetických ztrát. Když jsou energetické ztráty omezené, místnosti v budovách dosahují požadovaných teplot rychleji, což má za následek nižší spotřebu energie a snížení emisí CO2.

 

 

Energetická výkonnost

 

Pro vyjádření energetické náročnosti budov vláda zavedla termín „hodnota EPC“. Hodnota EPC budovy vyjadřuje energetickou účinnost dané budovy v čísle. Všechny nové budovy postavené od 1. ledna 2015 musí dosáhnout hodnoty EPC 0,4. Od roku 2020 musí být dokonce dosaženo hodnoty EPC 0,0. To znamená, že od roku 2020 budou všechny postavené domy energeticky neutrální.

 

 

PremTech dokonalý partner

 

Protože PremTech má dlouholeté zkušenosti s těsněním a lepením a naše řada je na to plně zaměřena, sestavili jsme dokonalý systém, který vám vzduchotěsnou konstrukci usnadní, zefektivní a zrychlí. Kombinace pásek a stříkatelného MS polymeru vytváří skutečně unikátní kombinaci produktů, které vám šetří čas, peníze a bezpečnost. Máš zájem? Rádi vám o tom všem povíme!