Potkal onze Spack Recovery Spray snadno a rychle opravíte různé omítky a omítkové konstrukce

Máte poškozenou omítnutou stěnu nebo stěnu s omítkou?

Asi to poznáváte? Při své rekonstrukci narazíte na poškozenou omítnutou stěnu, stěnu s omítkou (omítka) nebo strop s konstrukcí. Nebo jsou ve zdi malé otvory a/nebo praskliny. Chcete toto poškození opravit tak, aby poškození již nebylo vidět. U většiny produktů to nevyvolá požadovaný efekt, protože se jedná o kluzkou strukturu. Koneckonců, chcete zachovat strukturu ve stěně nebo stropě. Seznamte se s naším nejnovějším produktem v této oblasti: naším Spack Recovery Spray; náš Oprava Spack.

Oprava Spack

Spack Recovery Spray; "Oprava Spack"; řešení, jak neviditelně napravit škody

Oprava Spack je profesionální unikátní disperze PU syntetické pryskyřice, kterou lze použít pro opravy a spoje s omítkou a omítnutými stěnami. Tím se opraví poškození a zachová se struktura stěny nebo stropu. Produkt nabízí flexibilitu ve struktuře od jemné po hrubou úpravou tloušťky vrstvy a vzdálenosti nástřiku. Je také ideální pro vnitřní použití. Možná přehlédnutý škrábanec nebo nedokonalost můžete dodělat i u novostavby, kde by bylo příliš drahé najmout si na to specializovanou firmu. Stropy nebo stěny bez struktury můžete snadno opatřit jemnější nebo hrubší strukturou. Kromě toho je produkt také velmi vhodný pro opravy zabarvení, které se objevilo v bílé texturované barvě nebo laku.

Vlastnosti

Náš Spack Repair Spray nebo náš Spack Repair přilne k běžným konstrukčním povrchům. Je ideální pro rychlou a profesionální úpravu (pórobetonu), vápenopískových cihel, omítky, štuku a dřeva atd. Poškození stávajících omítkových konstrukcí lze bez námahy opravit díky krátké době schnutí Spack Repair (schnutí prachu po cca 30 minutách). Přetírat lze po cca 60 minutách (v závislosti na počtu vrstev). Základem produktu je disperze na vodní bázi s přísadami syntetické pryskyřice. Výrobek lze snadno aplikovat pomocí rozprašovače, takže je vhodný jak pro profesionální řemeslníky, tak pro kutily.

Aplikace a použití

Spack Repair je ideální pro různé aplikace v obytných i komerčních budovách. Ať už se jedná o opravu drobných poškození v obývacím pokoji, zdobení stropů v kancelářských prostorách nebo modernizaci stěn v obchodech, Spack Repair nabízí rychlé a efektivní řešení. Výrobek je také velmi vhodný pro použití v prostorách s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny a kuchyně, a to díky vynikající přilnavosti a odolnosti.

Závěr

Chtěli byste během okamžiku a neviditelně odborně opravit drobné poškození nebo zabarvení nových nebo nově renovovaných omítnutých stěn nebo stropů? Hledáte také produkt, který je ekonomický a efektivní? Pak naše Oprava Spack produkt, bez kterého nemůžete žít. Spack Repair nabízí vysoce kvalitní, udržitelné řešení pro neviditelnou opravu poškození, díky kterému budou vaše stěny a stropy opět vypadat jako nové.