Náš sprej na detekci netěsností "Leak Tracer" najde
úniky plynu nebo vzduchu

Máte únik plynu nebo vzduchu nebo chcete zkontrolovat místo opravy?

Asi to poznáváte? Stroj nebo zařízení náhle přestalo fungovat nebo přestalo fungovat správně. Nebo si při pravidelné kontrole všimnete, že někde v jednom z potrubí vedoucích k napájení stroje nebo zařízení musí být netěsnost. Ale kde přesně se únik nachází?

 

 

Sledovač úniku

Odhalit únik plynu nebo vzduchu není obtížné

Detekce úniku není obtížná práce. S naším můžete sami detekovat/najít/lokalizovat únik plynu nebo vzduchu Sledovač úniku. Je to šikovná plechovka, kterou lze použít pro kontrolu potrubí, hadic, armatur, kompresorů, klimatizací, tlakových nádob, systémů s hořlavými plyny, přírubových spojů, svarů, šroubových spojů, potrubí, pneumatik automobilů atd.

Rychlá detekce úniku plynu nebo vzduchu pomocí funkce Leak Tracer

S naším nejnovějším produktem Sledovač úniku můžete rychle najít únik plynu nebo vzduchu. Držíte sprej poblíž potrubí (potrubí), které chcete zkontrolovat. Stříkáte ze vzdálenosti 10 cm na celou trubku. Produkt má příjemný pěnivý efekt. Jakmile je netěsnost detekována, dojde k viditelné stabilní tvorbě bublin.

Nekorozivní sprej na detekci netěsností lze také použít pro kontrolu místa opravy

De Sledovač úniku lze také použít k následné kontrole místa opravy na plynovém nebo vzduchovém potrubí. Po opravě opravované místo nastříkejte. Pokud se netvoří žádné bubliny, oprava byla úspěšně dokončena a oblast byla správně opravena. Váš stroj se vrátil do normálního stavu.

Závěr

Chcete rychle a snadno odhalit/najít únik plynu nebo vzduchu ve vašem potrubí nebo chcete zkontrolovat místo po opravě? Pak použijte náš šikovný a praktický nástroj pro sledování úniků.