Domů / Řešení / Koncept čištění DreamClean

Dreamclean čištění koncept

  • Lze namontovat na libovolné požadované místo
  • Obsahuje dva vysoce kvalitní komponenty
  • Také pečující funkce

Koncept DreamClean společnosti PremTech vám nabízí možnost snadno spustit kompletní koncept osobní hygieny ve vaší organizaci. Tento koncept umožňuje vám a/nebo vašim zaměstnancům přístup k řešením přispívajícím k osobní hygieně na libovolném místě. Výchozím bodem pro tento koncept byla jednoduchost. Kvalita je pro nás samozřejmostí a propojování výzev a řešení je v naší DNA.

HygiGel 70 je gel na ruce na bázi 70% etylalkoholu, který hygienicky čistí ruce. Tento výživný gel na ruce působí během několika sekund po vtírání do rukou. Kromě hygienických čisticích vlastností poskytuje HygiGel 70 také účinnou péči o vaše ruce přidáním pečujících složek.

Do produktu nebyly přidány žádné alergenní parfémové složky a produkt je bez tradičních konzervačních látek. Přidání pečujících složek zajišťuje, že i při častém používání máte výrazně menší riziko suchých rukou.

Mýdlo Power & Care

Mýdlo Power & Care

Power & Care Soap je velmi účinný a k pokožce šetrný čistič rukou. Tato speciální kombinace se získá přidáním esterové směsi a výživného oleje. Mýdlo Power & Care Soap je produkt podobný krému a má svěží jablečnou vůni, která po umytí zanechává na rukou příjemnou vůni. Díky přidání speciálně vytvořeného kukuřičného zrna ve většině případů nedochází při častém používání k podráždění pokožky. Mýdlo Power & Care je dodáváno v tubách o objemu 350 ml, které jsou vhodné do držáků, ale je k dispozici také v 3 litrových květináčích.