PremTack

vysoká lepivost

Zobrazit cenu
více informací
  • Velmi vysoká počáteční lepivost
  • Vysoká konečná pevnost
  • 330% prodloužení k přetržení
  • Perfektně se hodí pro cihlové skluzy

PremTack je vysoce přilnavá sada, kterou můžeme hrdě prezentovat jako nejlepší na trhu. PremTack je vysoce lepivá souprava pro přímé a výkonné lepení a montáž prakticky všech stavebních materiálů a stavebních prvků na mnoho podkladů.

Díky extrémně vysoké počáteční lepivosti je produkt mimořádně vhodný pro mnoho aplikací ve stavebnictví, průmyslu a mobilitě. Další velkou výhodou této vysoké počáteční lepivosti je, že produkt již nepotřebuje podporu v běžných situacích.

PremTack dosahuje vysoké konečné pevnosti po úplném vytvrzení. Díky tomu je také vhodný pro lepení a montáž tam, kde dochází k dlouhodobému zatížení. PremTack se perfektně hodí pro lepení cihel na různé podklady.

Zpracování s vysokou přilnavostí

Chcete-li zaručit správnou tloušťku a zabránit zachycení vzduchu, je nejlepší pracovat se speciálem pyramidová tryska. Tato tryska, známá také jako V-tryska, se před aplikací našroubuje na kartuši. Poté držte pistoli zcela kolmo k povrchu, který chcete lepit. Otvor trysky je vždy na straně, kde má být PremTack ponechán. Pokud dodržíte tuto metodu, zaručíte si krásnou pyramidu a nejideálnější aplikaci.

žádné tečky

V některých situacích se zdá pohodlnější / hezčí / efektivnější pracovat s tečkami. Důrazně to nedoporučujeme. Lepený spoj nebude s tečkami dostatečně pevný. Nejlepší je pracovat s vertikálními drážkami lepidla. Když je vzdálenost mezi drážkami udržována mezi 10 a 25 centimetry (v závislosti na materiálu, který se má lepit), dosáhne se nejpevnějšího spojení.

Další rady

PremTack se nejlépe zpracovává pomocí lepicí pistole. Díky speciálnímu přenosu je tento aplikátor velmi vhodný pro lepidla s vysokou viskozitou. Pokud potřebujete další rady ohledně našeho PremTack, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem. Naši poradci vám rádi poradí s touto vysoce přilnavou sadou!

Číslo položky: 102160
Barva: Bílá, Černá | Baleno po 24 | Obsah: 290 ml