Vysoce kvalitní čištění vaší klimatizace s naším Čistič klimatizace

Klimatizace je v dnešní době nepostradatelná

Klimatizace a různé klimatické systémy jsou dnes v dnešní společnosti (vozidla, domácnosti) nepostradatelné. Klimatizace poskytuje chladivý komfort v horkých dnech a teplo v chladných dnech. Po rozhodnutí o koupi jedné nebo více klimatizací, ať už pro sebe nebo své zákazníky, je nezbytné je řádně udržovat.

čistič klimatizace

Pro zachování vaší klimatizace použijte náš čistič klimatizace

Vnitřek klimatizační jednotky se časem zašpiní. To znamená, že se uvnitř klimatizační jednotky budou usazovat bakterie, plísně a nečistoty. To znamená, že vaše klimatizace funguje hůře a může způsobit zdravotní potíže (nachlazení, infekce dýchacích cest atd.). Abyste zajistili, že klimatizace zůstane čistá a bude nadále správně fungovat, používejte náš čistič klimatizace, Čistič klimatizace. Náš produkt je velmi zajímavý v následujících odvětvích: montážní firmy klimatizace/tepelných čerpadel, chladicí technika, bytová družstva a strany provádějící údržbu ventilačních systémů, klimatizací a/nebo tepelných čerpadel.

Gebruik

De Čistič klimatizace, lidově nazývaný také čistič klimatizace, se snadno a šetrně používá. Jedná se o aktivní pěnu pro čištění a dezinfekci klimatizací ve vozidlech a budovách. Ale také pro všechny druhy vzduchovodů a/nebo lamel, které jsou také v tepelných čerpadlech. Produkt se aplikuje přímo do výparníku. V oblasti mobility se často používá šikovná hadice (tryska klimatizace), která je součástí dodávky. Tímto způsobem zůstane výparník přístupný i v obtížných situacích. Například přes odvod kondenzátu z klimatizace, který se často nachází pod vozidlem. Odstraňuje a zabraňuje nepříjemnému zápachu způsobenému mikroorganismy. U dělených klimatizačních jednotek v budovách a nemovitostech, kdy byla klimatizace vyčištěna čističem Airco Cleaner, doporučujeme lamely v klimatizaci lehce opláchnout vodou. To lze provést pomocí Alkalické tlakové čerpadlo celou věc lehce zamlžte. Tím se zabrání tomu, aby se odkapávací miska klimatizační jednotky zbytečně dlouho dostala do kontaktu s čističem klimatizace.

Vyčistěte vnější stranu klimatizační jednotky

K čištění vnější strany klimatizační jednotky doporučujeme použít ten náš Univerzální pěnový čistič nebo v případě velmi silného znečištění zvolte naši Indu Clean Citro.

Závěr

Zakonzervováním vaší klimatizace garantujeme špičkovou kvalitu čištění s našimi Čistič klimatizace v kombinaci s All Purpose Foam Cleaner. Vaše klimatizace tak zůstane v optimálním stavu a vy si užijete příjemné vnitřní klima během všech ročních období. Pravidelné používání těchto produktů udrží vaši klimatizaci v provozu efektivně, což prodlouží životnost jednotky a zajistí zdravější životní prostředí. Pro nejlepší výkon a životnost vaší klimatizace se tedy spolehněte na naše profesionální čisticí řešení.