Připojujeme se

FIREMNÍ PŘÍBĚH – KONEKTOR

Spojování, to je to, co nás pohání. V designu naší společnosti, jednání a výběru našich kolegů a především v kontaktu s našimi zákazníky. K našim zákazníkům jsme velmi opatrní a stojíme si za kvalitou našich výrobků. Správné použití je ale stejně důležité. Stojíme proto za našimi zákazníky, abychom jim poradili, které produkty jsou vhodné pro kterou práci. A v tom jdeme velmi daleko: konzultace, školení a produkty na míru. Vše pro to, aby si zákazník vyzkoušel, jaké je nejlepší řešení pro jeho výzvu. Zákazník nám důvěřuje a my bychom tuto důvěru nikdy neměli zradit.

Naše úzká spolupráce se zákazníkem nás činí dynamickými a nezávislými. Po konzultaci s našimi zákazníky určujeme, co je dobré a jaké produkty jsou potřeba. A pokud produkt ve správném složení není dostupný, můžeme si jej nechat vyrobit v některé z našich laboratoří.

Rádi spolupracujeme a nepustíme se snadno. Budeme se držet dlouho! Tyto spolupráce se neomezují pouze na Nizozemsko, ale sahají i daleko za hranice.

Chceme také cítit spojení s kolegy. Po přijetí do rodiny je možné všechno. Stojíme při sobě a přejeme si úspěch. Vše pro zákazníka a nakonec PremTech.

Potřebujete poradit nebo hledáte správný produkt pro konkrétní problém? Kontakt kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s řešením.

 

PremTech. spojujeme se.