Odstraňte mastnotu ze svého povrchu pomocí našeho Plastový odmašťovač

Bezpečně odstraňte mastnotu z povrchů jako první krok v procesu zpracování

Poznáte to! Chcete něco namalovat nebo slepit. V případě lakování, kde chcete optimální vrstvu barvy, je klíčové, aby byl povrch zcela zbaven mastnoty a nečistot. Bez ohledu na materiál, jako je dřevo, kámen, dlaždice, plast, fólie nebo kov. Bez předchozího odmaštění a odstranění prachu z povrchu se následně setkáte s problémy, jako je špatná přilnavost, praskání, změna barvy a loupání barvy. Tím, že povrch nejprve důkladně očistíte a odmastíte, můžete si novou vrstvu užívat déle. K tomu použijete Čistič plastů jako ideální a bezpečný odmašťovač.

Čistič plastů

Speciálně vyvinutý pro čištění plastů, které procházejí další úpravou

Plasto Cleaner je odmašťovač, který byl speciálně vyvinut pro čištění plastů, které procházejí další úpravou. Díky svému jedinečnému složení produkt bezpečně proniká hluboko do pórů plastu. Čistič plastů rychle se odpařuje a nezanechává žádné zbytky. Náš plastový odmašťovač je také antistatický a odstraňuje zbytky lepidla, olej, mastnotu, nečistoty a silikon. A je vhodný pro téměř jakýkoli plast.

V nových situacích určitě doporučujeme tento plastový odmašťovač Plasto Cleaner

V nových situacích pro těsnění vám doporučujeme, abyste si rozhodně vybrali Plasto Cleaner. Při renovaci a/nebo odstraňování zbytků starého tmelu doporučujeme použít jinou volbu odmašťovače, a to náš Unisolve sprej.

Aplikace odmašťovače plastů Plasto Cleaner

S naším bezpečným/šetrným odmašťovačem si lze představit mnoho aplikací. Doporučujeme vám použít Plasto Cleaner jako 1. krok v procesu Systém těsnění spár od PremTechkdyž jde o novou situaci. Také při stavbě bazénů jako předúprava pro tmely a/nebo lepidla a pro lepení fólie a/nebo instalaci různých prostupů nebo osvětlení ve fólii. Je to také dokonalý odmašťovač, který lze bezpečně použít na všechny druhy materiálů, které se nacházejí v odvětvích, jako je konstrukce interiérů, konstrukce stánků a reklamní průmysl.

ZÁVĚR

Odstranění mastnoty a nečistot z povrchu pomocí našeho odmašťovače plastů jako první krok vám poskytne skvělé výsledky v následném procesu.