S námi udržujte a mažte různé části vašich strojů viskózní plíživé mazivo

Ideální viskózní mazací tuk pro všechny vaše stroje

Vaše společnost obsahuje různé stroje s rotačními, pohyblivými, kloubovými nebo posuvnými díly. Zjevně chcete, aby tyto stroje vydržely dlouho. Kromě intenzivního a každodenního používání, ke kterému jsou samozřejmě určeny, je potřeba tyto stroje také řádně udržovat. A to zejména mazání různě namáhaných dílů, jako je ozubené kolo, závěs, řetězy, vřetena, kluzné díly atd. K tomu slouží naše všestranné a viskózní mazací tuky. Multi mazivo.

viskózní plíživé mazivo

Viskózní penetrační tuk; k aplikaci jako kapalná látka

Díky speciálnímu složení se dostane i do těžko dostupných míst a přesto poskytne pevné mazivo, které zůstane na místě i po odpaření pohonné látky. Multi Grease je extrémně kvalitní mazivo, které je ideální jako univerzální mazivo díky své vynikající odolnosti vůči tlaku a teplotě. Při aplikaci zpočátku tekutý, aby mohl proniknout hluboko mezi díly. Po odpaření rozpouštědla zůstane pěkné pevné a tlaku odolné mazivo. Díky těmto vlastnostem je Multi Grease mimořádně vhodný pro mazání dílů, kde se kov otírá o kov. Multi mazivo je ideální pro mazání dveřních západek, okenních mechanismů, pedálů, pantů, převodů, brzdových dílů, ložisek atd., kde je důležité, aby mazání probíhalo mezi kovem a nikoliv na něm.

Produkt je viskostatický

Multi Grease je také viskostatický; to znamená, že vlastnosti jsou zachovány v širokém teplotním rozsahu, což vždy zaručuje optimální mazání. Multi Grease je velmi odolný vůči vysokému tlaku a vysokým teplotám od -20°C do +155°C (špičkové zatížení +220°C). Jedinečná věc na našem Multi Grease je, že se přizpůsobuje teplotě, běžně se mazivo při vyšším zahřívání ztenčuje (Multi Grease se stává hustším) a v chladných podmínkách se standardní mazivo normálně stává tuhým a tuhým a Multi Grease zůstává pružnější.

Multifunkční produkt

Díky svému speciálnímu složení a přidaným přísadám je naše husté, penetrační mazivo vodoodpudivé a poskytuje dobrou ochranu proti korozi, přičemž pryž a plasty nejsou ovlivněny. Pro své mírné složení a odolnost vůči slabým kyselinám je přípravek vhodný i pro mnoho druhů plastů. Výrobek má navíc světlou barvu, takže je ideální pro použití na viditelné části. Jde také o přípravek, který lze použít jako lepší variantu tzv. řetězových sprejů

Použití našeho viskózního penetračního maziva; Multi mazivo

Přirozeně musíte nejprve povrch důkladně očistit (k tomu vám doporučujeme použít náš UniSolve sprej of Čistič dílů před použitím), suché a „bez mastnoty“. To umožňuje Multi Grease dělat svou práci dobře. Viskózní plíživé mazivo je dodáváno v praktické nádobě s rozprašovačem s tryskou, která poskytuje cílený vzor stříkání. Před použitím nádobu dobře protřepejte. Nastříkejte přímo na mazaný díl a nechte krátce odvětrat.

Závěr

Díky své penetrační a viskostatické schopnosti je Multi Grease ideálním partnerem i v obtížných situacích jako viskózní plíživé mazivo pro mazání různých namáhaných částí vašeho stroje!