IsoCoat

Izolační nátěr

  • Velmi vysoká krycí schopnost
  • Bez zápachu
  • Nelepivý po 10 min
  • Lze přetírat po 35 min
  • Lze přetírat mnoha druhy barev
  • Vyhovuje evropské směrnici VOC

Izolační nátěr pro profesionály

IsoCoat je vynikající izolační nátěr, který mění hru ve světě stavebnictví a renovací. Tento izolační nátěr je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje a je speciálně navržen tak, aby izoloval odolné nečistoty a skvrny. IsoCoat jde nad rámec běžné barvy. Nabízí definitivní řešení problémů, kterým profesionálové čelí.

Čím je IsoCoat tak výjimečný? Pro začátek tento izolační povlak izoluje i ty nejodolnější nečistoty. Myslete na skvrny od sazí, dehtu, nikotinu a rzi. Ani obtížně vlhká místa a graffiti nejsou pro IsoCoat žádný problém. Přemosťuje mezeru mezi znečištěním a novým nátěrem, takže základní problémy se přes nový nátěr neprojeví.

Další pozoruhodnou vlastností IsoCoat je doba schnutí. Může být přelakován již po 35 minutách! To je významná výhoda pro projekty s napjatými termíny. S IsoCoat nemusíte čekat hodiny, než nátěr zaschne. Tím se zabrání zdržení následné práce.

BEZKONKURENČNÍ VYSOKÉ KRYTÍ

IsoCoat je také známý svou vysokou krycí schopností. To činí produkt ekonomicky atraktivní. Již s jednou vrstvou tohoto izolačního nátěru získáte vysoce kvalitní pokrytí. Výsledkem je hladký a profesionálně vypadající povrch.

Pokud jde o vzhled po aplikaci, IsoCoat je daleko před konkurencí. Na rozdíl od jiných produktů IsoCoat po aplikaci nežloutne. To znamená, že je zachována estetika vašich lakovaných povrchů.

V neposlední řadě je IsoCoat prakticky bez zápachu. Díky tomu je ideální pro vnitřní použití. To je velká výhoda pro profesionály, kteří pracují v obydlených budovách. Obyvatelé budou mít minimální nepohodlí, zatímco profesionálové mohou stále poskytovat prvotřídní výsledky.

Závěrem lze říci, že IsoCoat je vysoce kvalitní, rychleschnoucí a odolný izolační nátěr. Tento izolační nátěr nabízí trvalé řešení pro odolné skvrny a znečištění. Je to nezbytný produkt pro profesionály ve stavebnictví a rekonstrukcích. Než začnete produkt zpracovávat, existují nějaké díry, které potřebujete vyplnit, nebo nedokonalosti, které chcete opravit? Pak se podívejte na naše Horní výplň.

Číslo položky: 800589
Obsah: 500 ML | Barva: Bílá | Baleno po 12