Maskování různých povrchů se s námi stává dětskou hrou široký sortiment multifunkčních lepicích pásek

1. Maskování citlivých povrchů

Poznáš to. Chcete zamaskovat určitý povrch, například tapetu. Jak víte, tapety jsou velmi citlivý povrch, který se snadno poškodí. Maskovací páska pro domácnost-zahradu a kuchyň není k tomu vhodná. Problémy často nastávají, zvláště při pokusu o odstranění těchto pásek. To způsobuje neopravitelné poškození tapety nebo jiných povrchů.

multifunkční lepicí páska

Seznamte se s naším Maskovací páska Purple PQ. V sortimentu máme multifunkční lepicí pásku, kterou můžete použít na citlivý povrch, jako jsou tapety. Doporučujeme také na čerstvě lakované a/nebo natřené povrchy Maskovací páska Purple PQ.

Tato maskovací páska je vysoce kvalitní maskovací páska s nízkou lepivostí, vyrobená z tenkého washi papíru a akrylu citlivých na tlak. Má nízkou počáteční lepicí sílu a po odstranění nezanechává žádné zbytky lepidla. Dá se tedy snadno a bezpečně vyjmout. A i když je tato páska snadno odstranitelná, poskytuje velmi hladký výsledek při malířských pracích a při správné aplikaci (pomocí páskového válečku) za páskou nezateče žádná barva.

De Maskovací páska Purple PQ je k dispozici v různých velikostech.

2. Maskování nerovných povrchů

Jsem si jistý, že tento scénář také poznáváte? Chcete zamaskovat povrch, který má nedokonalosti. S domácí a zahradní maskovací páskou je to obtížné. Kvůli nerovnostem špatně přilne a mezi páskou a povrchem vznikají malé mezery. To způsobí vytékání barvy na povrch.

V sortimentu máme multifunkční lepicí pásku, která zabraňuje úniku. To je Maskovací páska zelená. Poměrně silná maskovací páska dokonale absorbuje nedokonalosti, díky čemuž je tato páska vhodná pro mnoho typů aplikací. Je to také fantastická páska pro lepení sádrového koberce například na podlahy; je velmi pevná a přesto se dá bez problémů sejmout. Ale tento produkt je také ideální pro použití na povrchu, jako je přírodní kámen.

Další skvělou aplikací je, že páska je také mimořádně vhodná pro svazování věcí (vzpomeňte na lišty, soklové lišty, ocelové pásy atd.) a že ji lze poté snadno odstranit bez zbytků lepidla. Lepicí páska je problém.

De Maskovací páska zelená je vyrobena na bázi krepového papíru a pryskyřic, je odolná vůči UV záření po dobu až 3 týdnů a má ohebnost 10 %, díky čemuž se páska snadno umístí.

De Maskovací páska zelená je k dispozici v různých velikostech.

3. Velmi těsné maskování povrchů a/nebo lakovaných hran

Poslední jmenovaný scénář vám pravděpodobně není neznámý. Chcete svůj povrch zamaskovat a/nebo pevně natřít okraje. To také často nedává požadovaný efekt s maskovací páskou pro domácnost, zahradu a kuchyň. Páska se trhá, takže nejsou žádné čisté linie. Tato páska může také zůstat na místě po delší dobu bez zanechání zbytků lepidla, a to i pro venkovní aplikace. jakou pásku můžete v této situaci použít?

I na tuto otázku máme přirozeně odpověď a v našem sortimentu pro vás vhodný produkt. Multifunkční lepicí páska, tzv Maskovací páska Gold PQ. Díky speciálnímu složení této pásky je výrobek vysoce odolný proti roztržení jak na konci, tak na stranách. To je přesně to, co hledáte!

Multifunkční lepicí páska je vysoce kvalitní maskovací páska vyrobená z tenkého washi papíru a akrylu citlivého na tlak.

De Maskovací páska Gold PQ je k dispozici v různých velikostech.

Příprava

Přirozeně, před použitím našich maskovacích pásek se musíte ujistit, že povrch je důkladně čistý a zbavený mastnoty. K tomu použijte náš UniSolve sprej of Čistič plastů.

Po nanesení správné maskovací pásky ji pevně zatlačte, aby se aktivovala vrstva citlivá na tlak. Maskovací pásky nejsou vhodné na vlhké nebo mokré povrchy.

Závěr

Nyní, když jste zvolili správnou volbu pro maskování povrchu a/nebo lakované hrany, přejeme vám hodně štěstí s vaším projektem.