Multifunkční čistič interiéru s pěnou

multifunkční čistič interiéru

Také hledáte multifunkční čistič interiéru?

Také vám vadí, že musíte k čištění interiéru používat více čisticích prostředků? Chtěli byste také multifunkční čistič interiéru? V sortimentu máme náš multifunkční čistič interiéru S pěnou. Čtěte rychle.

Náš multifunkční čistič interiéru: Pěna Clean Plus

Náš multifunkční čistič interiéru je díky svému speciálnímu složení velmi výkonný pěnový čistič. Díky své velmi stabilní pěně umožňuje bezproblémové čištění i na svislých plochách, jako jsou headlinery a podobně. Přípravek je ideální pro čištění čalounění, textilií, palubní desky a dalších plastových dílů. Kromě fantastických čisticích vlastností zanechává i velmi příjemnou vůni, která posouvá kompletní zážitek z čištění na vyšší úroveň.

Praktický sprej se stabilní pěnou

De Pěna Clean Plus snadno se používá a je k dispozici v praktickém aerosolovém balení o objemu 500 ml. Přípravek nastříkáte na čalounění nebo na plastový díl, poté vytvoří stabilní pěnu s dlouhou dobou působení. To umožňuje účinně odstranit znečištění. Poté odstraňte zbytek pěny naším UniWipes LV of Cleaning Ručníky PQ, výsledkem je čisté čalounění s nádherně svěží vůní. To posouvá kompletní zážitek z čištění na vyšší úroveň. Vždy vám doporučujeme nejprve vyzkoušet produkt na nenápadném místě.

Jiné aplikace, jako je čištění světelné kontaminace na stěnách a/nebo stropech

Pěna Clean Plus lze také použít k čištění lehkého znečištění na stěnách a/nebo stropech, díky jeho nestékavým vlastnostem. Výrobek je také ideální pro použití při výstavbě interiérů, instalaci kuchyní a čištění hladkých povrchů. Pro čištění skla bez šmouh doporučujeme náš Glass Clean Plus.

Závěr

Tento všestranný multifunkční čistič interiéru Foam Clean Plus je nepostradatelný v každém odvětví! Díky silnému složení pěny a rozmanitým aplikacím poskytuje produkt efektivní a pohodlné řešení pro všechny vaše potřeby čištění.