Naše pečující garážové mýdlo
čistí vaše špinavé ruce

Asi to poznáváte? Po práci ve vaší dílně, garáži, tiskárně nebo někde na místě (například malíři) máte špinavé ruce. Vaše ruce jsou špinavé od mastnoty, mastnoty, oleje a pohonných hmot atd. Bohužel běžné mýdlo nestačí. Chcete si ruce důkladně vyčistit jedním tahem tím nejlepším dílenským mýdlem. Protože si ruce myjete několikrát denně, přirozeně chcete, aby bylo mýdlo kromě silného účinku také velmi šetrné k pokožce. Co pak potřebujete, je Naneste Soap NF.

nanést mýdlo nf

Naše dílenské mýdlo; Apply Soap NF je šetrný k životnímu prostředí

Účinné čisticí mýdlo je na pracovišti často podceňováno. I když k jeho používání stále dochází několikrát denně ve vaší dílně. The Naneste Soap NF je také šetrný k životnímu prostředí. Dílenské mýdlo je bez rozpouštědel a neobsahuje písek ani plastová zrnka jako scrubu, ale mleté ​​olivové pecky. Zabráníte tak ucpání odtoku. Dílenské mýdlo je také ekonomické a má jedinečně svěží vůni, kterou každý prožívá jako příjemnou.

Použití našeho dílenského mýdla

Naše dílenské mýdlo, lidově také garážové mýdlo, se používá příjemně. Vezměte si na ruku malé množství mýdla. Pro dobré čištění doporučujeme přidat trochu vlažné vody. Vznikne pěna, která dává rukám hebký pocit. Poté si dobře promněte ruce. Poté si ruce opláchněte vlažnou vodou.

Dílenské mýdlo můžete zavěsit kdekoli ve vaší dílně.

Kromě Naneste Soap NF můžete si také objednat související položky, jako je pumpa a držák pumpy. Tyto položky lze objednat samostatně. Garážový držák mýdla lze snadno připevnit na libovolné místo ve vaší dílně. Držák je dodáván včetně šroubů a hmoždinekVzali byste si mýdlo raději s sebou na místo? Pak je to také možné! Pumpa má robustní rukojeť, a proto se snadno přenáší.

Závěr

Toto dílenské mýdlo by nemělo chybět v žádné dílně, naše dobře čistící a pečující Apply Soap NF.