Opravte příliš velký nebo nesprávný vrt s naším tekutý šroubový držák

Chcete snadno a efektivně opravit příliš velký nebo nesprávný vrt?

Asi to poznáváte. Pracujete na zakázce na místě; například během renovace nebo projektu udržitelnosti nebo jste se právě přestěhovali a potýkáte se s řadou problémů, jako jsou díry ve stěnách, které jsou příliš velké nebo nesprávně vyvrtané. Chcete opravit tyto díry. A nejlépe jednoduchým a efektivním způsobem, bez přílišných potíží a bez použití příliš mnoha materiálů. V našem sortimentu pro vás máme náš tekutý šroubový držák. Čtěte rychle.

tekutý šroubový držák

Náš tekutý šroubový držák; Liquid Plug

Hmoždinka je nástroj používaný při připevňování předmětu k neelastickému materiálu. Hmoždinky se běžně umisťují do přesně padnoucího otvoru v neelastickém materiálu. Náš tekutý šroubový držák je rychle tuhnoucí tekutá zátka, která se snadno používá pro mnoho typů instalačních prací. Výrobek přilne k mnoha povrchům, jako je sádrokarton, beton (přírodní kámen, vápenopískové cihly, keramika, dřevo a izolační desky). LiquidPlug je vynikající náhradou mnoha typů zástrček. Ušetří to spoustu práce a času, že nemusíte nejprve hledat správnou velikost zástrčky nebo správný typ zástrčky (existuje řada typů a aplikací)

Velmi vhodné do dutých prostor v kombinaci s univerzálními rukávy síta

Je také velmi vhodný do dutých prostor; zejména v kombinaci s univerzálním rukávy síta. Pouzdra síta jsou k dispozici v různých velikostech. Takže konečný produkt pro použití jako multifunkční hmoždinka a pro opravu příliš velkých nebo nesprávně vyvrtaných otvorů.

Dvousložkový polyuretan

LiquidPlug, náš tekutý šroubový držák, je dvousložkový polyuretan. To znamená, že se skládá ze složky A a složky B, složkou A je polyuretanový základ a složkou B je tvrdidlo. Po vytvrzení je výrobek odolný proti vlhkosti a mnoha typům rozpouštědel a chemikálií, má velmi dobrou stabilitu a má vynikající vlastnosti při vyplňování spár.

Vlastnosti našeho tekutého šroubového držáku

Po aplikaci LiquidPlug lze rychle brousit, opracovávat a přelakovat. Přichytává se díky své šumivé vlastnosti. Pokud si představíte, že doba sušení je pouhých 5 minut a doba otevření 40 sekund, pak je práce hotová během okamžiku. Výrobek má také pevnost v tahu 35 MPa (350 kg cm2). Výrobek navíc neobsahuje VOC. VOC je anglická zkratka pro Těkavé organické sloučeniny, holandský výraz je VOS Těkavé organické sloučeniny. V současnosti jde o zásadní téma v projektech renovace a udržitelnosti, kde je kromě životního prostředí ústředním tématem také lidské zdraví.

Po použití LiquidPlug doporučujeme vám odstranit přebytečný produkt. Odlamovacím nožem to lze provést během několika minut, po delší době je rozumné jej odstranit mechanicky, například pomocí multinářadí s pilovým kotoučem.

Závěr

 Pokud chcete opravit příliš velké nebo nesprávně vyvrtané otvory snadno a efektivně, můžete tak učinit s naším LiquidPlug.