Udržujte svá okna, skla a zrcadla čistá bez šmouh s našimi
profesionální čistič oken

profesionální čistič oken

Také vás trápí šmouhy po vyčištění oken, skel nebo zrcátek v dílně nebo služebním autě?

Asi to poznáváte? Po vyčištění oken, skel nebo zrcátek vašeho užitkového vozidla nebo dílny můžete stále vidět nečistoty a/nebo šmouhy. Znečištění je takové, že jej nelze odstranit žádným prostředkem na čištění skla nebo prostředek na čištění skla není dostatečně silný, aby vyčistil bez šmouh. Zůstávají nečistoty a/nebo šmouhy. To není to, co chcete. Chcete produkt, který důkladně vyčistí okna jedním tahem. Mnoho jiných čisticích prostředků na sklo někdy zanechává zbytky nebo obsahují určité látky, které mohou poškodit gumy (oken) nebo v konečném důsledku i poškodit lak a v konečném důsledku způsobit korozi.

Náš profesionální čistič oken; Glass Clean Plus je závoj

Náš profesionální čistič oken je výkonný a nezanechává šmouhy. Výkonný profesionální čistič oken je na pracovišti často podceňován. I když vy jako profesionál víte, že dobrý produkt ve vašem oboru znamená rozdíl. Glass Clean Plus je také bezpečný. Čistič oken neobsahuje označení CLP. Čistič oken lze použít i jako obecný čistič. Zvažte také čištění nerezové oceli, které je často obtížné. To lze také provést dokonale a bez šmouh pomocí Glass Clean Plus.

Lze použít i jako obecný čistič

Profesionální čistič oken se snadno používá a má složení připravené k použití. Nemusíte ho tedy ředit například vodou. Jak již bylo zmíněno, přípravek můžete použít i jako obecný čistič. To znamená, že kromě čištění vašich oken, skel a zrcadel jej lze použít i na jiné hladké povrchy.

IT Čištění exteriéru vašeho vozu

Tento všestranný produkt je také vhodný pro čištění vašich vozidel, a to jak interiéru, tak exteriéru. Odstraňuje hladké povrchy Glass Clean Plus váš interiér i exteriér od nečistot, mastnoty, nikotinu, ale také zbytků lepidel a silikonů, zbytků čištění a vosku. Dá se na něj pohlížet i jako na profesionální čistič/odmašťovač, kterým povrch vyčistíte, odmastíte nebo odmastíte, než nalepíte například fólie nebo samolepky. Zvažte reklamní průmysl.

Závěr

Tento všestranný profesionální čistič oken, také odmašťovač, Glass Clean Plus, by neměl chybět v žádném pracovním prostředí. V některých případech může být také bezpečnou alternativou mnoha odmašťovacích přípravků, které obsahují škodlivé odpařující se látky. Dáváte přednost použití tohoto produktu v kombinaci s naším Skleněné čisté ručníky PQ.