Actueel

Široký sortiment
s vysoce kvalitními maskovacími páskami

Začátkem roku 2021 byl náš sortiment rozšířen o 3 vysoce kvalitní maskovací pásky. V mnoha procesech, ve kterých se naše produkty používají, jsou sousední materiály chráněny před nežádoucí kontaminací. Viděli jsme, že naši zákazníci používají všechny produkty PremTech, jak systémy často předepisují, ale že maskovací pásky v našem sortimentu chyběly.

Maskovací pásky

Po období 2 let vývoje jsme hrdě představili 3 varianty Masking Tape, které jsou často označovány jako maskovací pásky. zelená odrůda, zelená maskovací páska, je voděodolná páska, která je poměrně silná a pevná. Tento produkt je vyroben na bázi krepového papíru a pryskyřic a lze jej perfektně aplikovat na nerovné povrchy.

De Maskovací páska Gold PQ je naše žlutá/zlatá varianta. S touto maskovací páskou je dosaženo extrémně čistých hran. Lepicí vrstva maskovací pásky Gold PQ nezanechává žádné zbytky a je vysoce odolná vůči UV záření, vodě a vysokým teplotám. Tato páska je vyrobena na bázi washi, což v japonštině znamená „japonský papír“. Kvalita washi je velmi vysoká, což také zajišťuje, že tato páska nezanechává žádné zbytky lepidla po dobu až 6 měsíců.

Třetí páska je řada je naše Maskovací páska Purple PQ. Maskovací páska Purple PQ je vysoce kvalitní maskovací páska s nízkou lepivostí vyrobená z tenkého washi papíru. Pomocí této pásky je možné chránit citlivé povrchy, jako jsou tapety a/nebo čerstvě nalakované či natřené povrchy, aniž by hrozilo poškození povrchu. Jedinečnost této maskovací pásky je její velmi nízká lepicí síla, která prakticky zaručuje snadné a bezpečné odstranění.