Actueel

Přidáním Foam Clean Plus, opravdu je z čeho vybírat

Minulý týden jsme představili naši novinku Foam Clean Plus. Skvělý doplněk k našemu vysoce kvalitnímu sortimentu. Tento produkt je velmi účinný čistič na různé typy hladkých povrchů a na textilie a čalounění. Kromě silných čisticích vlastností zanechává Foam Clean Plus po aplikaci také nádhernou vůni.

Foam clean plus PremTech

Skvělé je, že tyto vlastnosti spojuje s tím, že je bezpečný pro většinu povrchů. Stabilní pěna navíc zajišťuje dlouhou dobu kontaktu a poskytuje jí dostatek času na to, aby mohla pracovat.

Kde Pěna Clean Plus není vhodný pro čištění skla. K tomu máme v našem sortimentu Glass Clean Plus. Tento produkt je vysoce kvalitní čistič skla, který je zcela bez výstražných značek a výstražných a výstražných vět. Na Glass Clean Plus kombinace rozpouštědel a povrchově aktivních látek zajišťuje konečný výsledek bez šmouh a nezanechává žádné zbytky.

Výše uvedené produkty mají specifické vlastnosti, přičemž jako specialisté jsou tím nejlepším dostupným řešením pro vaši úklidovou výzvu. Ale pokud chcete zachytit obě aplikace v 1 produktu, můžete se rozhodnout pro Univerzální pěnový čistič. Tento produkt je vhodný jak na sklo, tak i na hladké povrchy a čalounění/textil. Dělá to All Purpose Foam Cleaner také na úrovni svých partnerů? Budete ohromeni konečným výsledkem.