Multi Repair SL

Lepidlo na drevo

  • Dá se perfektně zašroubovat nebo naklepat
  • Vysušte po 8 minutách
  • Perfektně brousitelný po 55 minutách
  • Velmi vhodné pro mnoho druhů dřeva

Lepidlo na dřevo s otevřenou dobou, která je více než dostatečná pro dobré a rychlé zpracování? To je možné s PremTech Multi Repair SL. Multi Repair SL je silné, flexibilní a vysoce kvalitní dvousložkové lepidlo, které je vhodné pro mnoho typů aplikací. Výrobek má dobrou teplotní odolnost, rychle schne a lze jej brousit po 55 minutách. Multi Repair SL je dokonale vhodný pro opravy, které vyžadují zašroubování nebo zaklepání do produktu po aplikaci. Výrobek lze také snadno přelakovat.

Kromě lepidla na dřevo je vhodný i pro mnoho dalších aplikací

Multi Repair SL je vhodný pro mnoho typů povrchů, jako je kámen, mnoho druhů dřeva, beton, EPDM, keramika, sklo, plast, kov atd. Multi Repair SL je také ideální pro všechny druhy aplikací zahrnujících opravy dřeva. . Kromě snadného následného zpracování lze výrobek dokonale opracovat i na mnoha obtížnějších typech dřeva, jako je teak. Díky o něco delší otevřené době 8 minut máte dostatek času na přesné dokončení.

Zpracování různými nástroji

Multi Repair SL lze zpracovat pomocí 2-K Mixer Gun PQ. Jedná se o vysoce kvalitní pistoli, která je díky své nízké hmotnosti ideální pro umístění do všech možných pozic. Vybrat si můžete také ze dvou typů trysek. Ten normální 2-K směšovací tryska a 2-K Směšovací tryska HV. HV znamená vysokou viskozitu. To znamená, že o něco silnější 2-K produkty se snadněji zpracovávají díky o něco větším komorám v této trysce. Pokud se rozhodnete pro úspornější trysku, kde je množství zbývající v trysce nižší, pak zvolte normální 2-K Mixer Nozzle.

Číslo položky: 502453
Barva: přírodní | Baleno po 24 | Obsah: 50 ml