Systém těsnění spár

Sanitární prostory, jako jsou koupelny a toalety, jsou pro mnoho lidí důležitými oblastmi v domácnosti. Obvykle je k dispozici nemalý rozpočet na vybavení těchto prostor zcela podle vašich představ. Ale to se vlastně týká sanitárních prostor ve všech budovách. Jen to musí být dobře zorganizované a hezky vypadat.

Totéž samozřejmě platí pro těsnění spár v těchto oblastech. Není nic otravnějšího než netěsnost v koupelně nebo plesnivý tmel. Zákazník vás bude nepochybně kontaktovat, pokud nastane některá z těchto situací. Tato rizika lze omezit na minimum s naším systémem těsnění spojů. Aplikace musí být samozřejmě vždy řádně prováděna a při používání je za údržbu odpovědný zákazník. Ale s produkty PremTech z tohoto systému používáte nejlepší dostupnou kvalitu.

KROK 1 DOKONČENÍ ODVODU SPRCHY

Vyvinuli jsme DrainSeal pro správné a bezpečné dokončení sprchového odtoku/odtoku. DrainSeal je 2K epoxid s flexibilitou minimálně 135%.

Kromě toho má DrainSeal nízké emise a produkt má velmi dlouhou otevřenou dobu zpracování 8 minut. Díky tomu je z hlediska zpracování srovnatelný s naším PremSeal.

Udělejte svůj povrch čistý, suchý a bez mastnoty. Dokončete sprchový odtok/odtok pomocí Mixer-Gun HV. Místa, kde nechcete aplikovat DrainSeal, přelepte maskovací páskou Gold. Po 30 minutách lze spoj znovu zatížit.

KROK 2 PŘÍPRAVA PODKLADU

Základ je nejdůležitější součástí pro dobrý konečný výsledek téměř v každém procesu. Nejinak je tomu u ''Systému těsnění spojů''.

Před tmelením musí být podklad čistý, suchý a zbavený mastnoty. To platí pro stávající i nové situace. Ve stávajících situacích je někdy nutné odstranit také zbytky starých tmelů a lepidel. Abychom to mohli udělat správným způsobem, vyvinuli jsme sprej UniSolve. Tento přípravek odstraňuje zbytky starých tmelů a lepidel a také odmašťuje váš povrch. To znamená 2 aplikace s 1 produktem.

KROK 3 REALIZACE TĚSNĚNÍ

Poté, co se UniSolve Spray/Plasto Cleaner odpaří, můžete začít nanášet PremSeal.

Výrobek má tažnost do přetržení minimálně 560 %, takže dokáže dokonale absorbovat různé vlivy podkladu. Kromě toho je PremSeal velmi příjemný a snadno zpracovatelný díky dobré stabilitě a výrobek má vysokou chemickou odolnost. PremSeal je k dispozici v různých barvách. Pro co nejoptimálnější zpracování PremSeal vám doporučujeme používat Sealer Gun. Unikátní převod této těsnící pistole zajišťuje jednoduché a velmi přesné zpracování tmelu.

KROK 4 DOKONČENÍ PREMSEAL

Po nanesení PremSeal by měl být tmel nastříkán naším Seal Finisherem.

Seal Finisher je kapalina se speciálním složením, která na rozdíl od jiných typů kapalin neobsahuje mimo jiné rozpouštědla, která by mohla ovlivnit váš tmel. Po nanesení této škrabací kapaliny můžete celé dokončit pomocí našich odměrných špachtlí. Tyto špachtle Afmes mají 16 různých možností, takže máte po ruce perfektní špachtli pro každý úhel a v každé situaci.
Upozornění: při použití finišeru na přírodní kámen byste měli vždy celý opláchnout velkým množstvím vody, aby nedošlo ke změně barvy povrchu.

KROK 5 ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ A PODKLADU

Po dosažení úplného utěsnění vám doporučujeme očistit nástroje a podklad, které byly neočekávaně poškozeny
manipulováno, lze je vyčistit našimi ubrousky Power & Care.

Power & Care Wipes jsou praktické ubrousky, které byly speciálně vyvinuty k čištění vašich nástrojů, povrchů a rukou. Tyto polypropylenové utěrky s nízkým vláknem jsou obohaceny o Aloe Vera a zůstávají vlhké po dlouhou dobu během používání. Dávejte pozor, abyste si těmito ubrousky nečistili obličej. Čistící síla těchto ubrousků funguje skvěle na ruce, ale na obličej jsou příliš silné.