Voegafdichting Koffer

Pouzdro pro systém těsnění spár

  • Už nikdy nic nezapomenout
  • Velmi kvalitní pouzdro
  • Také prostor pro použité produkty

dokonalé řešení těsnění, pohodlně zabaleno v jednom pouzdře!

Systém těsnění spojů je dokonalým řešením pro všechny vaše potřeby těsnění. S touto kompletní sadou včetně šikovného pouzdra máte vše potřebné na dosah. Už žádné potíže se zapomínáním základních nástrojů nebo běháním tam a zpět na autobus pro něco.

Kufr obsahuje rozsáhlý výběr užitečných nástrojů, včetně Řezačka kazet, Seal Gun, 2-K míchací pistole, Nůž špachtle en 25 Směšovací trysky HV. Tyto základní produkty vám umožňují provádět těsnění spár efektivně a přesně. Pouzdro navíc nabízí dostatek prostoru pro uložení 6 plných kartuší tmelu, 1 aerosolu, a Finišer těsnění a skladujte 3 plné kazety 2-K produktů, jako je oblíbený DrainSeal.

To, co opravdu odlišuje Joint Sealing System, je inteligentní možnost skladování použitých produktů. Do kufříku snadno bezpečně uložíte 3 použité kazety s tmelem a 2 použité 2-K produkty, abyste nevytvářeli zbytečný odpad a vaše pracoviště zůstalo čisté.

S Joint Sealing System se nemusíte bát, že na něco zapomenete. Vše je organizováno a přehledně uloženo v praktickém kufříku. To vám nejen ušetří čas a námahu, ale také zajistí, že můžete na svých těsnicích projektech pracovat efektivně.

Systém těsnění spojů nabízí dokonalé řešení pro profesionály z každého odvětví. Zjednodušte si práci, zvyšte efektivitu a zabraňte plýtvání s touto kompletní sadou a praktickým pouzdrem.

Objevte pohodlí a výhody systému těsnění spojů. Objednejte ještě dnes a užijte si bezstarostné a efektivní těsnění!

Číslo položky: 806003
Baleno po 1